El menjador de l’escola a la televisió!

En el darrer programa de televisió Menja’t el Món  (on es tracten aspectes relacionats amb la nutrició i el benestar) s’ha parlat, entre d’altres coses,  sobre els menjadors escolars ecològics… i endevineu quin menjador escolar ha sortit com a exemple? Efectivament! el menjador de la nostra escola!

Una petita entrevista amb Oriol Notario – gerent d’EcoaTaula – i l’Ana Labrador han posat de relleu els beneficis de l’alimentació ecològica, saludable i sostenible per als nostres infants. A més, aquesta acció ajuda a què els nostres infants, en el futur, contribueixin a crear una societat basada en el consum responsable.

I com no podia ser d’altra manera, l’entrevista ha acabat amb el tast d’un menú diari de la nostra escola.

Si cliqueu la imatge, podreu accedir al video de l’entrevista:

Menjatelmon

Deixa un comentari, volem la vostra opinió

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out /  Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out /  Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out /  Canvia )

S'està connectant a %s